DYLBUD
ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY
O nas

 

Nasz firma świadczy usługi w budownictwie ogólnym i przemysłowym. Podstawową działalnością naszej firmy jest kompleksowa realizacja obiektów przemysłowych. Realizujemy: hale magazynowe, konstrukcje żelbetowe, fundamenty pod hale, obiekty produkcyjne, hale przemysłowe oraz budynki użyteczności publicznej, handlowe i mieszkalne.
 
Nasza firma zatrudnia pracowników o wieloletniej praktyce budowlanej nabytej w różnych krajach Europy. To doświadczenie i profesjonalizm pozwalają na najlepsze wykonanie powierzonych zadań.
 
Zajmujemy się pracami remontowo - budowlanymi w pełnym zakresie, podchodzimy do każdego projektu indywidualnie.
 
Jesteśmy otwarci zarówno dla indywidualnych klientów jak również dla firm, które chcą podjąć z nami współpracę.
 
Ciągle podnosimy swoje kwalifikacje, rozwijamy nasz potencjał i doskonalimy metody, by zapewnić Państwu najwyższą jakość usług budowlanych. Podejmujemy się realizacji skomplikowanych technicznie i odpowiedzialnych zadań inwestycyjnych. Ponadto posiadamy specjalistyczny sprzęt do realizacji zamówień zgodnie ze sztuką budowlaną.
 
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie by sprostać stawianym nam wymaganiom. Dostosowujemy się elastycznie do każdej zmiany wprowadzonej przez Inwestora w trakcie realizacji, nie zaburzając harmonogramu. Gwarantujemy solidność, najwyższą jakość, terminowość wykonania powierzonych nam prac.


Zapraszamy do kontaktu z nami

  

 


 
Strona główna
O nas
Usługi
Galeria obrazów
Kontakt